ZE ŽIVOTA FIREM ... magazín OSJESTERKA.cz

potravinové automaty

Kam se dají nainstalovat potravinové automaty?

Nelze si nevšimnout, že nádraží, zdravotnická zařízení, školy i úřady jsou vybaveny potravinovými automaty. Tyto automaty slouží k prodeji kusového zboží. V nabídce takového automatu bývají čokoládové tyčinky, bonbony, chipsy, nápoje v plechovkách i PET lahvích, ba dokonce i bagety. Potravinové automaty jsou ideálním doplňkem nápojových automatů. A kde všude se tyto automaty hodí?

Číst dál: Kam se dají nainstalovat potravinové automaty?

Zónové ventily spadají pod ty hydraulické

Speciální hydraulické ventily mohou být zónové ventily. Ty slouží k řízení směru průtoku do jednotlivých zón hydraulických rozvodů. Můžeme je rozdělit na dvoucestné a třícestné. Ty dvoucestné mají za úkol pouze zavírat, či otevírat jednotlivé hydraulické okruhy, třícestné se někdy také označují jako „hydraulické výhybky“, což znamená, že z jednoho společného vstupu směřují průtok do jednoho z dalších 2 výstupů podle toho, zda jsou sepnuty nebo vypnuty. Zónové ventily se dále dělí podle použití, maximálních a uzavíracích tlaků, teplot a typů kapalin, typů elektrických pohonů a bezpečnostních funkcí.

Nezbytný bezdrátový rozhlas

Nezbytnou součástí každého obecního úřadu i městské radnice je bezdrátový rozhlas. Toto zařízení slouží především k oznámení akutní krizové situace. Například povodní, chemickému zasažení, požárům a podobně. Pokud potřebujete pořídit nový rozhlas, obraťte se na firmu Bártek Rozhlasy, která vám pomůže s jeho výběrem i montáží. Na tyto rozhlasy můžete také dostat dotace, až do výše 90%.Stačí vypracovat žádost o dotaci a projektovou dokumentaci a rozhlas může být váš!

Sítotisk

Sítotisk je speciální technika, která vyžaduje náročnou přípravu, kterou nejvíce proslavil Andy Warhol prostřednictvím pop-artových tisku Marilyn Monroe.

Číst dál: Sítotisk