Firmy, služby, odkazy


Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /web/hosting/osjesterka.cz/www/templates/gk_shop_and_buy/lib/framework/helper.layout.php on line 148

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /web/hosting/osjesterka.cz/www/includes/application.php on line 536

Prosklené vitríny mají řadu výhod

prosklene vitriny

Někteří z vás si možná z minulosti pamatují dřevěné plakátovací desky, na které se plakáty přichycovaly pomocí špendlíků, nebo rotační válce, jejichž polep se měnil každý týden. Těmto zastaralým plakátovacím plochám už však dávno odzvonilo a městské mobiliáře dnes tvoří prosklené vitríny.

Jejich nespornou výhodou je stoprocentní přehlednost o vystaveném obsahu. Prosklené vitríny jsou uzamykatelné a klíč od nich má většinou pouze jeden člověk, nejčastěji správce. Ten se stará o výměnu plakátů či papírů a má tak dokonalý přehled o tom, co je kde v daném období vylepeno.

Další výhodou je ochrana. Sklo obsah chrání před nežádoucími klimatickými podmínkami i před odcizením. Špendlíky se dnes už také nepoužívají, neboť jednoduché přichycení obstarávají malé magnety.