ZE ŽIVOTA FIREM ... magazín OSJESTERKA.cz

Moja najkrajšie dovolená

Dnes by som sa s vami rada podelila o jednu z mojich najkrajších dovoleniek. A priviedla ma k nej úplná náhoda. V roku 2010 som sa veľa zaujímala okrem dizajnu aj o weby a ich správu. K tomu samozrejme patrí aj SEO optimalizácia a skrz známu v Košiciach som sa dostala k ľuďom, ktoré SEO v Bratislave živí. Zo začiatku mi pomohli s mojím profesijným webom, neskôr som to vzala na svoje plecia. Prečo o tom vôbec hovorím? Spoznala som tam človeka, ktorý sa stal mojím dobrým kamarátom a úplnou náhodou. Keď som mala poslednú schôdzku ohľadom SEO optimalizácia, ponúkol mi, či by som nešla s jeho priateľmi do Thajska, plánujú požičať si auto a vypadol im 5. človek. A ja si pomyslela, že je to šialené. Jazdiť upoceným Thajskom miesto pláže a hotela s All inclusive? Stalo sa to ale práve v čase, keď som nemala moc dobré domáce zázemie a chcela som vypadnú zo stereotypu. A poviem vám, bolo to bombastické. Vyčistila som si hlavu a našla priateľov. Určite vám toho vypíšem neskôr viac, týmto článkom som ale chcela povzbudiť všetkých, aby zašli za svoje komfortné hranice a urobili niečo, o čom si nemyslí, že je to klasicky dobrý nápad.

Snídaně je základ dne. A co snídat?

Spousta lidí si myslí, že při hubnutí by se nemělo snídat, ale opak je pravdou. Možná ráno nemáte hlad, protože po noci, kdy nic nekonzumujete, je hladina cukru v krvi vyrovnaná. Ale nejíst pravidelně a nesnídat je pro hubnutí nevýhodné. A jakou snídani jíst? Dát si Chocapic či jiné cereální pochoutky?
Pokud vynecháte snídani, budete mít mezi jídly dlouhé pauzy. Při hubnutí ale nesmíte mít hlad, na což byste měli pamatovat. Ráno je tělo připraveno přijmout energii, kterou potom využije pro aktivity během celého dne. Spousta obézních lidí si myslí, že když nebude snídat, tak zhubne. Ale pamatujte, že vynecháním snídaně nešetříte energii.

 

PVC trubky

Kvalitní PVC trubky pro různé účely vyrábí na zakázku zlínská firma Megat. Výroba PVC trubek se realizuje za pomoci technologie, která spočívá ve vytlačování plastů. PVC trubky jsou zhotovovány v rozmanitém barevném provedení, jako je červená, žlutá, bílá nebo modrá barva, a také rozměry si na základě svých potřeb volí sám zákazník.

Číst dálPVC trubky

Lišty - Dřevoobchod Liška

Každá dřevozpracující společnost má ve svém portfoliu produktů lišty, které mají široké uplatnění. Využijete je k zakrývání hran, k rámování obrazů a k dalším činnostem v tomto oboru. Jednou z dřevozpracujících firem je také dřevoobchod Liška, který si vás podmaní svou pestrou nabídkou lišt, které jsou vyrobené ze smrku nejvyšší kvality. U dřeva je jeho jakost velmi důležitá, protože čím je kvalita vyšší, tím delší životnost je zajištěna u produktů z něho vyrobených.

Číst dálLišty - Dřevoobchod Liška

Dřevěné terasy - Drevoobchod-liska.cz

Je zahrada místo, kde se v létě setkáváte se svými přáteli a rodinou? Preferujete v horkých letních dnech posezení u skleničky vína na zahradě?  Abyste si zpříjemnili zdejší atmosféru, nechte si udělat terasu, která vám zpevní povrch pod zahradním nábytkem. Budete snadno manipulovat s grilem, židlemi a dalším vybavením. Zároveň terasy plní i estetickou funkci. Jsou elegantní a stylové.
Než i terasu objednáte, budete asi přemýšlet nad materiálem.

Číst dálDřevěné terasy - Drevoobchod-liska.cz