ZE ŽIVOTA FIREM ... magazín OSJESTERKA.cz

Prodej prosperující firmy není otázkou čistého bláznovstí

Úspěšný podnikatel? Prosperující organizace nebo společnost? Prodej? Poslední věta příliš nekoresponduje s tím, co je psáno před ní, protože proč bychom prodávali rozjetou a zisk tvořící společnost. Nicméně i takové případy jsou zcela běžné, důvodů prodeje může být značné množství. Právě prodejům společností se budeme zabývat v tomto článku.

prodej zavedených firem

Číst dál: Prodej prosperující firmy není otázkou čistého bláznovstí

Ochrana proti požáru se nesmí podceňovat

Ochrana našeho majetku je velmi důležitým aspektem našeho každodenního života. Existuje však jedna věc, kterou chráníme ještě častěji! Ano, správně, jedná se o náš život a život našich blízkých, který chráníme. Ochrana životů v kontextu s ohněm je velmi diskutovaným a v dnešní době i propracovaným oborem. Říká se mu požární ochrana. Pojďme se podívat, jak je to v praxi, například v případě, kdy se rozhodneme pořídit protipožární dveře.

protipožární vrata cena

Číst dál: Ochrana proti požáru se nesmí podceňovat

Čistý vzduch = půl zdraví zaměstnanců!

Dnes si ukážeme důvody, proč je nutné dbát na to, abyste svým zaměstnancům dopřáli čistý vzduch. Tento článek je cílen na obecnou problematiku znečištění vzduchu prachem. Abychom se zbavili těchto škodlivin, je nutná několikafázová filtrace, kdy se odstraní většina těchto škodlivin. Všechny tyto látky se postupně ukládají v plicních sklípcích a v pozdějším věku způsobují různá onemocnění.

Číst dál: Čistý vzduch = půl zdraví zaměstnanců!

Zbavte se podzimní angíny

Známe to, při klimatických změnách, zejména právě v tomto období nás začne škrábat v krku a pociťujete celkové oslabení organismu. Většinou se jedná o nachlazení, chřipku a ve výjimečných případech angínu. Mnoho lidí se mylně domnívá, že angína je pouze bolest v krku a není třeba to řešit. Bohužel není tomu tak a je to daleko vážnější onemocnění než pouze bolest v krku. V tomto článku se dozvíte, jak ji rozeznat od nachlazení a jak ji léčit.

Číst dál: Zbavte se podzimní angíny

Dovolená na Slovensku 2017

Poslední týdny měsíce června jsou tady a pro většinu Čechů to znamená “hurá, konečně, dovolená je tady!”. Ano, ti, kteří mělo jasno už dopředu kde chtějí strávit příjmené chvíle se svými rodinami mají pravděpodobně již zaplacené dovolené a teď už stříhají metry. Jenomže ti, kteří z nějakého důvodu dovolenou vybranou ještě nemají se musejí spokojit se zájezdy typu lastminute a nebo “někde po okolí”. Co takhle zkusit jet na Slovensko?

Číst dál: Dovolená na Slovensku 2017