ZE ŽIVOTA FIREM ... magazín OSJESTERKA.cz

Opravdu je zapotřebí si zakoupit vůz s pohonem 4x4? Jaké jsou výhody a nevýhody vozů 4x4?

Vozy s pohonem 4x4, alias náhon na všechny čtyři kola vozidla, je pro mnoho lidí něco extra nad čím je hodno přemýšlet. Někteří automobilový výrobci si na pohonu 4x4 vylepšili svůj brand, a mohou se chlubit vysokým prodejem těchto typů vozidel. Proč je v našich podmínkách pohon 4x4 nepotřebný a proč je lepší ušetřit, na to se podívejme v článku níže.

jeep-4x4-experience-jeep-compass-4x4-systems-725X408

Číst dál: Opravdu je zapotřebí si zakoupit vůz s pohonem 4x4? Jaké jsou výhody a nevýhody vozů 4x4?

Prodej prosperující firmy není otázkou čistého bláznovstí

Úspěšný podnikatel? Prosperující organizace nebo společnost? Prodej? Poslední věta příliš nekoresponduje s tím, co je psáno před ní, protože proč bychom prodávali rozjetou a zisk tvořící společnost. Nicméně i takové případy jsou zcela běžné, důvodů prodeje může být značné množství. Právě prodejům společností se budeme zabývat v tomto článku.

prodej zavedených firem

Číst dál: Prodej prosperující firmy není otázkou čistého bláznovstí

Ochrana proti požáru se nesmí podceňovat

Ochrana našeho majetku je velmi důležitým aspektem našeho každodenního života. Existuje však jedna věc, kterou chráníme ještě častěji! Ano, správně, jedná se o náš život a život našich blízkých, který chráníme. Ochrana životů v kontextu s ohněm je velmi diskutovaným a v dnešní době i propracovaným oborem. Říká se mu požární ochrana. Pojďme se podívat, jak je to v praxi, například v případě, kdy se rozhodneme pořídit protipožární dveře.

protipožární vrata cena

Číst dál: Ochrana proti požáru se nesmí podceňovat

Čistý vzduch = půl zdraví zaměstnanců!

Dnes si ukážeme důvody, proč je nutné dbát na to, abyste svým zaměstnancům dopřáli čistý vzduch. Tento článek je cílen na obecnou problematiku znečištění vzduchu prachem. Abychom se zbavili těchto škodlivin, je nutná několikafázová filtrace, kdy se odstraní většina těchto škodlivin. Všechny tyto látky se postupně ukládají v plicních sklípcích a v pozdějším věku způsobují různá onemocnění.

Číst dál: Čistý vzduch = půl zdraví zaměstnanců!

Zbavte se podzimní angíny

Známe to, při klimatických změnách, zejména právě v tomto období nás začne škrábat v krku a pociťujete celkové oslabení organismu. Většinou se jedná o nachlazení, chřipku a ve výjimečných případech angínu. Mnoho lidí se mylně domnívá, že angína je pouze bolest v krku a není třeba to řešit. Bohužel není tomu tak a je to daleko vážnější onemocnění než pouze bolest v krku. V tomto článku se dozvíte, jak ji rozeznat od nachlazení a jak ji léčit.

Číst dál: Zbavte se podzimní angíny