ZE ŽIVOTA FIREM ... magazín OSJESTERKA.cz

Starmaxx pneu

Jaro a podzim, to jsou období, kdy se majitelé aut nejčastěji dívají po nových pneumatikách. Potřebujete také nové obutí pro svého miláčka? Pneumatiky Starmaxx nabízí kvalitnní pneu za přijatelnou cenu. Firma prodává pneumatiky po celém světě, a tak je jejich kvalita a profesionalita ověřená. V jejich nabídce najdeme také pneumatiky pro zemědělské stroje. Nechte si poradit od odborníků!

Nové skútry za skvělé ceny

skútr

Skútr je dopravní prostředek, který využijete především při jízdě po městě. Na dojíždění do práce, obstarávání nákupů nebo jiných záležitostí vám skvěle poslouží malý, skladný skútr. Při výběru skútru je třeba brát ohled na to, k čemu bude stroj sloužit. Pokud například hodláte denně dojíždět za prací nebo školou, která je od vašeho bydliště vzdálená 20 km, je určitě vhodné vybrat si výkonnější skútr 125 ccm. Navíc po změně legislativy mohou tento velký skútr řídit i řidiči s oprávněním skupiny B, není si tedy nutné pořizovat jiné řidičské oprávnění. Na trhu jsou k dostání různé skútry, liší se například velikostí kol, typem motoru nebo velikostí sedadla.

Číst dál: Nové skútry za skvělé ceny

Nore Trade - kvalitní ložnice

Každým rokem se nároky na vybavení ložnic zvyšují a módní trendy se mění. Chcete-li se v ložnici cítit opravdu dobře, vyměňte svou starou postel za novou - věřte, že se vám bude spát mnohem lépe, a renovujte ji podle požadavků dnešní doby. Ložnice je místnost, kam se uchylujeme nejen ke spánku, ale i k relaxaci těla i ducha. Měla by být proto zařízena jednoduše a v klidných barvách.

Číst dál: Nore Trade - kvalitní ložnice

Krbové nářadí

Na moderní bydlení jsou kladeny stále vyšší nároky. V současné době spousta obyvatelů domů vyžaduje přítomnost krbových kamen, která mají plnit nejen estetickou, ale i praktickou funkci. Krbová kamna jsou nejen zdrojem tepla, ale také dotváří ojedinělou atmosféru v interiéru. A když už si pořídíte do svého domu krbová kamna, neměli byste zapomínat na kvalitní krbové nářadí, s nímž si můžete usnadnit práci a ušetřit čas. Budete-li používat speciální nářadí, jako je lopatka, smeták, pohrabáč či kleště, prodloužíte tím životnost samotným kamnům.

Číst dálKrbové nářadí