ZE ŽIVOTA FIREM ... magazín OSJESTERKA.cz

Jaké výhody představují protiskluzové pásky mezi podlahovým značením?

protiskluzové pásky

Podlahové značení je skvělý způsob, jak zvýšit efektivitu provozu za pomoci snadného prostředku organizace. Jak efektivitu a bezpečnost zvýšit na další úroveň představí protiskluzové pásky, které budou zmíněny v tomto článku.

Bezpečnost na schodišti

Často frekventované schody bývají vlivem mechanických vlivů obrušovány do kulaté a hladké hrany. To představuje vysoké riziko uklouznutí. Před tím, než se zaměstanavatel rozhodne schody renovovat, je provizorním řešením právě pořízení protiskluzových pásků na jejich konce. Jejich jednoduchá aplikace a odstranění usnadní výměnu starých, opotřebovaných pásek za nové. 

Tyto pásky se prodávají v několika barevných variantách a také ve fluorescenční verzi, která ve tmě vhodně osvítí schody. Pokud nemáte zájem o to, aby všechny schody svítily, pořiďte fluorescenci na první a poslední schod, nebo pořiďte černožluté pruhované pásky, které upozorní jedince na konec a začátek schodů.

Protiskluzové pásky v provozu

Další využití protiskluzových pásek je například ve výrobních provozech, které mají ostré řezné, či sečné roboty a stanoviště. pokud již nemáte speciální epoxidový nátěr s přidaným abrazivem pro hrubost, několik pruhů protiskluzových pásků je nezbytné pro bezpečí zaměstnanců.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit