ZE ŽIVOTA FIREM ... magazín OSJESTERKA.cz

ubytování Bešeňová

Bešeňová – místo plné relaxace a odpočinku

Malebná slovenská obec Bešeňová se nachází na břehu řeky Váh v půvabné krajině Liptovské kotliny. Bešeňová představuje jednu z nejnavštěvovanějších a nejpřitažlivějších turistických cílů na Slovensku. Obec s pouhými 400 obyvateli je proslulá především díky zdejšímu termálnímu koupališti s léčivou vodou. Objednejte si luxusní ubytování v Bešeňové a vydejte se na pár dní k našim východním sousedům za relaxací a odpočinkem.

 

Lákavou turistickou atrakcí je zdejší termální koupaliště Thermal Park Bešeňová. Moderní vodní areál nabízí pestrou škálu otevřených a krytých bazénů a bohaté portfolio kvalitních služeb. V areálu k zábavě vybízí 13 bazénů (9 vnějších a 4 vnitřní) a spousta tobogánů nejrůznějších obtížností. Tři bazény jsou vyhřívané a osm bazénů je naplněno geotermální vodou. Thermal Park Bešeňová můžete navštívit po celý rok, neboť velká část území je krytá.

Maximální regeneraci slibuje Relax centrum, kde se můžete svěřit do rukou profesionálních masérů a dopřát si klasickou, reflexní, medovou, sportovní či lymfodrenážní masáž. Blahodárné uvolnění vám dopřeje terapie lávovými kameny, baňkování i rašelinové zábaly. Na své si přijdou také příznivci solária či milovníci cvičení ve fitness centru.

Co nabízí okolí Bešeňové?

A když už budete platit ubytování Bešeňová na několik dní, rozhodně byste neměli opomenout ani okolí této krásné obce. Bešeňová se nachází pouhých 12 kilometrů od Ružomberka a nedaleko Liptovského Mikuláše. Okolí je protkané cyklistickými stezkami a pěšími stezkami různých obtížností. Uspokojeni budou i milovníci horských túr, neboť se zde nachází Velká Fatra, Nízké Tatry a Chočské vrchy. 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit