ZE ŽIVOTA FIREM ... magazín OSJESTERKA.cz

Nerezové trubky

Z oceli se vyrábí nerez, který se zpracovává do různých forem. Jedna z nich jsou nerezové trubky. Jsou ekonomické a mají dlouhou životnost. Perfektně se hodí na dopravu pitné vody. Vyrábějí se v různých průměrech od 8x1 mm do 200x3 mm. Nerez je potřeba čas od času zbrousit a vyleštit, aby neztrácel své funkce a byl stále pěkný.
Společnost Fruněk se zabývá tímto oborem a pokud si u nich objednáte realizaci zakázky, dostanete servis a poradenství jako bonus. Rádi vám vytvoří zakázku na míru a poradí vám, jak správně postupovat a ušetřit peníze.

MHI hadice

Hydraulické hadice jsou vyrobeny z materiálů, která odpovídá jejich užití. Další proměnnou je i tepelné prostředí, kterému musí odolávat. Obsazují také kovové výplety od jednoho až po šest. A samozřejmě také koncovky pro připojení. Vždy je důležité promluvit si s odborníkem.

Číst dál: MHI hadice

Skoncujte s křečovými žilami

Léto je v plném proudu. A vy nevíte, co se svými nohami? Nejraději byste je schovala do dlouhých kalhot a sukní a zároveň prosedět celý den s nohama nahoře, protože vás neustále trápí bolesti. Jedná se o problém zvaný křečové žíly v Uherském Hradišti, kterým trpí většina žen po celém světě. Takže v tom určitě nejste sama. Nabízíme vám efektivní řešení hned několika způsoby.

křečové žíly Uherské Hradiště

Číst dál: Skoncujte s křečovými žilami

Hydraulické trubky

Nejčastějším materiálem, ze kterých jsou tyto trubky vyráběny, je nerez a zinek. Někdy jsou vyráběny také z oceli. Jejich šířka je hodně variabilní, od 4 mm až po 40 mm! Na délku jsou trubky vyráběny v drtivé většině po 6 metrech. Spojovat se mezi sebou dají díky hydraulickému šroubení a ohýbány jsou standardně do 90°. Jejich tlak se vypočítává podle DIN 2413 a bezpečnostní součinitel S se rovná 1,5 pro statické a dynamické namáhání. Více se na téma hydraulické trubky dozvíte na: http://www.mhiservis.cz/hydraulicke-trubky

Jak na omítky

V současné době jsou na vnitřní omítku kladeny vysoké nároky, i když ne tak vysoké jako na omítku venkovní. Rozmanitost je dnes ve všech oblastech a omítání není výjimkou. K dostání jsou nejrůznější vnitřní omítky, které si můžete vybírat nejen podle ceny, ale i jejich složení. Jestliže hledáte odborníka na vnitřní omítky Zlín, obraťte se na firmu Omítky Juřík, která se specializuje výhradně na provádění strojních omítek. V oboru působí již více než třicet let.
Hlavní výhodou je, že strojní omítky jsou mnohem kvalitnější než omítky klasické. Jsou také odolné a nadchne vás jejich rychlá realizace, při níž nejsou téměř žádné ztráty. Vnitřní omítky Zlín vám tedy šetří nejen čas, ale také náklady na rekonstrukci vašeho interiéru. Jsou použity kvalitní materiály, které zaručují dlouhou životnost a vysokou odolnost.

Jak na přepravu zásilek?

Věděli jste, že existuje i firma, která poskytuje samostatný individuální systém na sledování Vaší zahraniční zásilky? Není tedy možné, aby se s Vaší zásilkou cokoliv stalo - jinak je za to odpovědná právě poskytující firma. Žádné podvody České pošty. To stejné však platí i pro zásilky, které očekáváte ze zahraničí. Nemusíte mít obavu, že se s ní něco stane, protože společnost Inexspedition disponuje daleko lepším přístupem, než konkurence. Stačí si rozkliknout webové stránky a zjistit víc! Mezinárodní přeprava zásilek je jejich doménou!