ZE ŽIVOTA FIREM ... magazín OSJESTERKA.cz

Dovolená na Slovensku 2017

Poslední týdny měsíce června jsou tady a pro většinu Čechů to znamená “hurá, konečně, dovolená je tady!”. Ano, ti, kteří mělo jasno už dopředu kde chtějí strávit příjmené chvíle se svými rodinami mají pravděpodobně již zaplacené dovolené a teď už stříhají metry. Jenomže ti, kteří z nějakého důvodu dovolenou vybranou ještě nemají se musejí spokojit se zájezdy typu lastminute a nebo “někde po okolí”. Co takhle zkusit jet na Slovensko?

Číst dál: Dovolená na Slovensku 2017

Představení nového rentgenu Gendex 800

Jestli bude něco v roce 2017 trhák mezi vybavením pro stomatologické ordinace, tak to bude bez pochyby zbrusu nový 3D CBCT rentgen světového výrobce Gendex, s označením 800.

gendex 800

Chcete si přečíst všechny specifikace, prohlédnout si další fotky nebo si dokonce domluvit předvedení produktu v showroomu v Praze či Olomouci? Pokračujte na web specialcare.cz a vyhledejte Gendex 800! (nebo použijte tento proklikávací odkaz)

Co je vkusný a nevkusný reklamní nápis?

Reklamní nápisy se vyskytují v různých médiích a na různých místech. O tom, že některé jsou více a méně vkusné ale není pochyb. Víme, čemu byste se měli vyhnout, aby jste nespadli do kategorie těch nevkusných.

Jak NEvypadá vkusný reklamní nápis?

  • má příliš barev
  • používá různé styly písem
  • jsou v něm pravopisné chyby
  • obsahuje zdrobněliny
  • působí směšně

Pokud nechcete být za šašky (pokud ale vaše společnost zprostředkovává služby šašků, tak tuto větu neberte v potaz prosím), vyhněte se prosím výše uvedeným bodům v popisu návrhnu podoby vašeho reklamního nápisu.

V kanceláři jako v paláci

Cítit se při práci doslova jako v paláci? To vlastně nemusí být úplně jen nějakým snem, který si splní maximálně vládci a drogoví dealeři. Stačí pracovat v dobré firmě, která zrovna hledá novou kancelář. No a v tu chvíli narazí na City Palais v Praze. Tato secesní budova, která se nachází v historickém centru splní veškeré fantazie doby osvícení.

city_palais

 

Číst dál: V kanceláři jako v paláci

Kanceláře Brno

Hledání kancelářských prostor může být zapeklitý úkol a běh na dlouho trať. Je lepší proto zvolit realitní kancelář.

Máme pro vás tip na spolehlivou realitní kancelář s působností v Brně, která vám najde prostory přesně podle vašich představ.

Neztrácejte zbytečně čas a oslovte JLL, kteří vám pomohou a nabízejí spoustu služeb v oblasti nemovitostí, které možná ocení taky.